Druk dla szpitali

W przyszłości szpitale będą musiały drukować własne broszury i inne materiały, które nie są już dostępne w ich bibliotekach. Będą również musieli umieć pracować z obrazami i zdjęciami z wielu różnych źródeł. Szpitale muszą mieć możliwość drukowania tych materiałów, aby móc je bezpłatnie rozprowadzać wśród pacjentów, mieszkańców i odwiedzających.

Szpitale używają drukowanych dokumentów do komunikowania się ze swoimi pacjentami. Wraz z rozwojem technologii cyfrowej mogą teraz generować treści bez personelu lub technologii. Mogą to wszystko zrobić sami, korzystając z usługi druku cyfrowego, która produkuje ich drukowane dokumenty.

Podczas gdy większość szpitali przyjęła cyfrowe platformy komunikacyjne, takie jak EMR, smartfony, tablety i inne urządzenia, aby umożliwić pacjentom komunikowanie się z lekarzami i opiekunami, pojawia się pytanie – w jaki sposób faktycznie drukują?

Jednym ze sposobów jest użycie drukarek wbudowanych w sprzęt szpitalny. Są jednak tacy, którzy używają biurkowych drukarek fotograficznych do swoich potrzeb związanych z drukowaniem w biurze. Chociaż takie podejście sprawdziłoby się w przypadku około 1% całej populacji szpitali z dobrą częstotliwością zleceń drukowania, nie jest ono szczególnie opłacalne. Nowa generacja druku cyfrowego jest w naszym zasięgu – przynajmniej w części:

Szpitale dużo drukują badań medycznych

Co się dzieje, gdy pomysł nie został jeszcze wygenerowany? Jak wypełnić luki? Jak zoptymalizować produkcję? Jakie są koszty związane z papierem i drukiem? Te pytania rozwiązuje sztuczna inteligencja zapewniająca narzędzia do generowania treści i optymalizacji. Firma może zainwestować w tworzenie nowych artykułów i treści, które różnią się od tego, co normalnie robiłaby w swojej codziennej pracy. Zamiast generować ogólne treści, mogą generować konkretne informacje, takie jak badania kliniczne lub opłacalne strategie marketingowe.

Szpitale są znane z drukowania badań medycznych i informatyki. Aby zwiększyć przychody ze swoich akcji, uniwersytety i organizacje rządowe znajdują sposoby na generowanie dobrych materiałów do druku.

Przy rosnącej liczbie czasopism poświęconych badaniom medycznym szpitale mogą produkować znacznie więcej materiałów drukowanych niż dotychczas. Dlatego szpitale szukają możliwości rozwoju własnych produktów cyfrowych, które pomogą im masowo generować treści.

Szpitale to duże organizacje, które drukują wiele badań. W rezultacie badania są rozsiane po całym szpitalu. Dlatego pisarze medyczni muszą być na szczycie tych badań.

Większość szpitali współpracuje z FDA, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami medycznymi w swoich dziedzinach medycyny. Mimo że są w stanie wydrukować wiele artykułów naukowych, często nie przygotowują ich w odpowiednim czasie i miejscu, aby otrzymać opinię publiczną.

Na przykładzie branży opieki zdrowotnej lekarze mogą opracowywać nowe pomysły na leczenie, badając skany ciała. Dane gromadzone są automatycznie poprzez tomografię komputerową, a po przekształceniu ich na formularze elektroniczne, bez konieczności umawiania się na wizyty czy wizyty, można zbadać różne możliwe zabiegi zdrowotne.

Nasza dziedzina medycyny stale się rozwija, a naukowcy znajdują nowe sposoby zapobiegania chorobom. Jednym z najbardziej znanych przykładów jest zastosowanie technologii druku w szpitalach. Szpitale drukują artykuły naukowe, plakaty i czasopisma, aby dostarczać informacje swoim pacjentom. Wiele z tych czasopism jest dostępnych na przygotowanych wcześniej stronach internetowych, ale nie wszystkie były aktualizowane od dłuższego czasu.

Szpitale tradycyjnie bardzo dobrze radzą sobie z generowaniem treści badawczych. Ale nie zawsze rozumieją temat na tyle dobrze, aby robić to skutecznie.

W świecie medycyny często zdarza się, że naukowcy i lekarze drukują wyniki swoich badań. W rezultacie wiele szpitali zostało uwikłanych w spór prawny z osobami, które wydrukowały swoje prace bez pozwolenia.

Wielokrotne drukowanie badań medycznych to problem, którym należy się wkrótce zająć. Wystarczy, że pacjenci i lekarze mają aktualną wersję badań. Dla szpitali nie ma sensu drukować i rozpowszechniać wielu wersji tych samych informacji, ponieważ zajmuje im to czas i pieniądze. W rezultacie nie ma obecnie rozwiązań, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Related Post